Kariéra

Pokud jste cílevědomí, máte chuť tvrdě pracovat a dosahovat trvalých a kvalitních výsledků, budeme rádi, pokud svou energii, znalosti a čas uplatníte v práci právě u společnosti LHL s.r.o. Dobře odvedenou práci umíme i dobře ohodnotit.

Dveře u nás mají otevřené odborní pracovníci v oboru obchodu se zdravotnickou technikou.

Přehled aktuálně volných pozic:

Pozice: Servisní technik

Základní požadavky:

  1. Technické vzdělání – USO, VŠ obor elektronika
  2. Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6
  3. Řidičský průkaz skupina B
  4. Pečlivost, manuální zručnost, vítána zkušenost s pájením, výměnou součástek, diagnostika obvodů
  5. Znalost Anglického jazyka
  6. Ovládání PC, ovládání Office, Windows, základní znalosti z IT, přenosu dat
  7. Samostatnost rozhodování, samovzdělávání v oboru
  8. Občasná práce nad rámec základních pracovních povinností, proměnná pracovní doba
  9. Schopnost učit se pracovat s obchodním systémem (Pohoda)
  10. Účastnit se školení u výrobce nebo školení prováděná interně
  11. Nekuřák

Pracovní náplň:

  1. Provádění PBTK – cesta k zákazníkovi s celorepublikovou působností, znalost funkce přístroje a jeho ovládání, ověření funkčnosti, proměření elektrické bezpečnosti, vylepení identifikační známky, vystavení protokolu o způsobilosti provozu přístroje.
  2. Provádění oprav na dílně – přístroje, které jsou zaslány na opravu opravit, diagnostikovat a opravit za pomoci náhradních dílů nebo připravit na odeslání k výrobci. Případná komunikace s servisním oddělením výrobce.
  3. Řídit se podle stanov firmy – slušné vystupování u zákazníků, dodržování interních předpisů, dodržovat bezpečnost práce, dodržování pracovních postupů doporučených výrobcem.
  4. Administrativa provedených pracovních výkonů – vyplnění výkazů práce, při používání firemního vozidla pravidelně, bezchybně a včas vyplnit knihu jízd, pečlivě vést doklady o jednotlivých zakázkách.
  5. Školení uživatelů – cesta k zákazníkovi, provedení školení personálu, sepsání protokolu o proškolení.

Platové ohodnocení: 25-30 tisíc Kč. Podle dosažených výkonů možnost platového postupu.

Prémiové ohodnocení každý měsíc individuálně.

Provize na případných prodejích přístrojů, příslušenství.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis na emailovou adresu: info@lhlsro.cz a do předmětu uveďte: Servisní technik. Prosíme nevolat, nenavštěvovat.

Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Pozice: Skladník

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou. Nekuřácké pracoviště.

Náplň práce: Evidence zboží v ekonomickém systému Pohoda, Příjem a expedice zboží, evidence obalů a přístrojů do systému RETELA a EKOKOM, dovoz zboží z celnice Praha.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní orientace ve skladovém hospodářství, práce s PC (Word, Excel, výhodou znalost práce v ekonomickém systému Pohoda), pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota a schopnost se učit novým věcem, flexibilita, znalost AJ pasivně vítána.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis na emailovou adresu: info@lhlsro.cz a do předmětu uveďte: skladník. Prosíme nevolat, nenavštěvovat. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Hrubá měsíční mzda: 16000-18000 Kč dle osobního ohodnocení

Nenašli jste na našich stránkách žádnou pozici, která by vás zaujala, ale přesto byste chtěli pro naši společnost pracovat? Zašlete nám váš životopis a motivační dopis spolu s vybraným odvětvím, ve kterém chcete působit. V případě otevření výběrového řízení na pozice dle vašeho zaměření vás budeme kontaktovat.